اطلاعات تماس
ایمیل:
Info@uspvs.com
شماره تماس واتساپ:
+۹۸.۹۳۶.۶۰۶.۳۶۳۲
دفاتر ایران
تهران، خیابان میرداماد، روبروی اداره ثبت شرکتها،
پلاک ۳۴۴، واحد ۲
شماره تماس: +98.21.2227.1553

تبریز، خیابان شریعتی جنوبی، بارون آواک، جنب کوچه کلیسا، پلاک ۳۹
شماره تماس: +98.41.3555.2835
دفتر آمریکا
2372 Morse Ave, Irvine,
CA 92614

شماره تماس: +1.949.385.2703

دریافت پذیرش تحصیلی از دبیرستان‌های آمریکا

پذیرش تحصیلی از دبیرستانهای آمریکا فقط با USPVS

با وجود اینکه آمریکا بهترین سیستم آموزشی دنیا را داشته و تحصیل در مدارس و دانشگاه‌های این کشور رویایی است که بسیاری از دانش‌آموزان و دانشجویان در سر می‌پرورانند.

با این حال دریافت پذیرش تحصیلی از دبیرستانهای آمریکا با سایر کشورهای جهان تفاوت دارد. ما در موسسه USPVS به شما کمک می‌کنیم که:

از یک مدرسه مناسب پذیرش تحصیلی دریافت کنید.

دریافت پذیرش تحصیلی از دبیرستانهای آمریکا زمانی امکان‌پذیر است که به یک دبیرستان که دارای گواهینامه دانش‌آموز و SEVP اپلای کنید. ما به شما کمک می‌کنیم تا به بهترین شکل اپلای تحصیلی خود را انجام دهید.

با ما ویزای تحصیلی خود را دریافت کنید.

چه با ویزای F1 و چه با دیگر ویزاهای تحصیلی قصد مهاجرت تحصیلی به آمریکا و تحصیل در دبیرستان‌های این کشور را داشته باشید، ما در این مسیر در کنار شما خواهیم بود.

در آمریکا شروع خوبی خواهید داشت.

با خدمات بعد از ورود ما در موسسه مهاجرتی USPVS در لحظه ورود به فرودگاه با استقبال تیم ما روبرو خواهید شد؛ بدین ترتیب نه تنها احساس تنهایی و غربت نخواهید کرد؛ بلکه ما به شما در تمامی مراحل دریافت خوابگاه و… کمک می‌کنیم.

گام دوم

بررسی شرایط و مدارک

مرحله بعد بررسی مدارک و شرایط دانش‌آموز است. ما با توجه به دانش زبان انگلیسی دانش‌آموز و توانایی‌های او، او را در مسیر درست برای دریافت پذیرش تحصیلی قرار خواهیم داد.

گام چهارم

اپلای تحصیلی

مرحله بعد، مرحله اپلای و دریافت پذیرش تحصیلی از یکی از دبیرستانهای آمریکا است.

ما با اپلای به مدارس موردنظر، انجام مکاتبات (ارسال ایمیل‌ و یا تماس‌های آنلاین) با آنها و ارائه مدارک تحصیلی، پذیرش تحصیلی دانش‌آموز را از یکی از دبیرستانهای آمریکا دریافت می‌کنیم؛ البته بعد از دریافت پذیرش، همچنان در کنار او بوده و او را برای دریافت ویزا آماده می‌کنیم. 

گام ششم

خدمات بعد از ورود

بعد از ورود دانش‌آموز به فرودگاه در آمریکا، ما در کنار او خواهیم بود تا او بدون احساس ترس و نگرانی، بهترین شروع را در یک کشور جدید و ناشناخته، داشته و خیلی زود با جامعه آمریکا سازگار شود.

گام اول

ارائه مشاوره رایگان

ما در موسسه USPVS با ارائه مشاوره رایگان به دانش‌آموزان و والدین آنها کمک می‌کنیم تا با تمامی مراحل دریافت پذیرش از مدارس آمریکا آشنا شده و انتظارات واقع‌بینانه‌ای داشته باشند.

گام سوم

انتخاب مناسب

یکی از مهم‌ترین مراحل در دریافت پذیرش تحصیلی از دبیرستانهای آمریکا، انتخاب مدرسه مناسب است. مدرسه مورد نظر باید مجوز لازم برای پذیرش دانش‌آموزان بین‌المللی را داشته باشد.

از طرفی توجه به دولتی یا خصوصی بودن مدرسه، شهریه، خوابگاه و… از مواردی است که باید مورد بررسی قرار گرفته و با توجه به شرایط دانش‌آموز درباره آنها تصمیم‌گیری شود. 

گام پنجم

دریافت ویزای تحصیلی

مرحله بعد، مرحله دریافت ویزای تحصیلی است. ما با نامه I-20، دانش‌آموز را برای انجام مصاحبه در سفارت آماده کرده و سریع‌ترین زمان را برای انجام مصاحبه در یکی از سفارت‌های آمریکا برای او رزرو می‌کنیم.

چگونگی دریافت پذیرش تحصیلی از دبیرستانهای آمریکا

تحصیل در دبیرستانهای آمریکا با سایر کشورها متفاوت است و به دلایل مختلفی مانند هزینه بالا در آمریکا، معمولا والدین نمی‌توانند ویزای همراه دریافت کنند.

از طرفی دانش‌آموزان زیر 18 سال که برای تحصیل در مدارس آمریکا به این کشور مهاجرت می‌کنند، باید یک قیم داشته باشند که معمولا مدرسه مسئولیت دانش‌آموزان را برعهده می‌گیرد.

در کل دریافت پذیرش تحصیلی از دبیرستانهای آمریکا دارای نکات ریزتر و توجه بیشتری است و ما در موسسه مهاجرتی USPVS با آشنایی کافی از نحوه دریافت پذیرش به شما کمک می‌کنیم تا به بهترین شکل پذیرش تحصیلی خود را دریافت کنید.

مراحل خدمات ما در موسسه USPVS برای دریافت پذیرش تحصیلی از دبیرستان‌های آمریکا به صورت زیر است.

بیشتر بخوانید: دریافت پذیرش از دبیرستانهای کانادا

چگونگی دریافت پذیرش تحصیلی از دبیرستان‌های آمریکا

تحصیل در مدارس آمریکا با سایر کشورها متفاوت است و به دلایل مختلفی مانند هزینه بالا در آمریکا، معمولا والدین نمی‌توانند ویزای همراه دریافت کنند. از طرفی دانش‌آموزان زیر 18 سال که برای تحصیل در مدارس آمریکا به این کشور مهاجرت می‌کنند، باید یک قیم داشته باشند که معمولا مدرسه مسئولیت دانش‌آموزان را برعهده می‌گیرد.

در کل دریافت پذیرش تحصیلی از دبیرستان‌های آمریکا دارای نکات ریزتر و توجه بیشتری است و ما در موسسه مهاجرتی USPVS با آشنایی کافی از نحوه دریافت پذیرش به شما کمک می‌کنیم تا به بهترین شکل پذیرش تحصیلی خود را دریافت کنید.

مراحل خدمات ما در موسسه USPVS برای دریافت پذیرش تحصیلی از دبیرستان‌های آمریکا به صورت زیر است.

گام اول

ارائه مشاوره رایگان

ما در موسسه USPVS با ارائه مشاوره رایگان به دانش‌آموزان و والدین آنها به آنها کمک می‌کنیم تا با تمامی مراحل دریافت پذیرش از دبیرستان‌های آمریکا آشنا شده و انتظارات واقع‌بینانه‌ای داشته باشند.

گام دوم

بررسی شرایط و مدارک

مرحله بعد بررسی مدارک و شرایط دانش‌آموز است. ما با توجه به دانش زبان انگلیسی دانش‌آموز او را در مسیر درست برای دریافت پذیرش تحصیلی قرار خواهیم داد.

گام سوم

انتخاب مدرسه مناسب

یکی از مهم‌ترین مراحل در دریافت پذیرش تحصیلی از دبیرستان‌های آمریکا، انتخاب مدرسه مناسب است. مدرسه مورد نظر باید مجوز لازم برای پذیرش دانش‌آموزان بین‌المللی را داشته باشد؛ همچنین توجه به دولتی یا خصوصی بودن مدرسه، شهریه، خوابگاه و… از مواردی است که باید به آنها پرداخته شود.

گام چهارم

اپلای تحصیلی

مرحله بعد، مرحله اپلای و دریافت پذیرش تحصیلی از مدرسه مورد نظر است. ما پذیرش تحصیلی شما را از یکی از مدارس آمریکا دریافت کرده و شما را برای دریافت ویزا آماده می‌کنیم.

گام پنجم

دریافت ویزای تحصیلی

مرحله بعد، مرحله دریافت ویزای تحصیلی است. ما با نامه I-20، دانش‌آموز را برای انجام مصاحبه در سفارت آماده کرده و سریع‌ترین زمان را برای انجام مصاحبه در یکی از سفارت های آمریکا رزرو می‌کنیم.

گام ششم

خدمات بعد از ورود

بعد از ورود دانش‌آموز به فرودگاه در آمریکا، ما در کنار او خواهیم بود تا بهترین شروع را در یک کشور جدید برای او رقم بزنیم.

نظر مشتریان

نظرات
مشتریان

من برای دریافت پذیرش تحصیلی دخترم از دبیرستان‌های آمریکا به موسسه USPVS مراجعه کردم و در تمامی مسیر از حمایت و خدمات کارشناسان این تیم بسیار راضی بودم و هستم.
سارا فیروزی

من با معرفی یکی از دوستانم با موسسه USPVS آشنا شدم و با تعریفی که از این موسسه شنیده‌ام، تصمیم دارم که برای پذیرش تحصیلی دخترم از دبیرستانی در آمریکا از خدمات این موسسه استفاده کنم.
امینه نادری

موسسه USPVS بسیار حرفه‌ای بوده و با توجه به دفاتر متعددی که در ایران و آمریکا دارد، همواره در دسترس است. کارشناسان این تیم در آمریکا شناخت خوبی از جامعه آمریکا داشته و مشاوره‌های خوبی ارائه می‌دهند. من این موسسه را به همه کسانی که به مهاجرت تحصیلی فکر می‌کنند، معرفی می‌کنم.
نادر حسن زاده

من برای دریافت پذیرش تحصیلی از دبیرستان‌های آمریکا به موسسه USPVS مراجعه کردم و توانستم از یکی از مدارس آمریکا پذیرش تحصیلی بگیرم.
آرمین سعادت

0 +
پروژه موفق
0 +
رضایت مشتریان

تماس با ما

برای دریافت مشاوره رایگان و خدمات دریافت پذیرش تحصیلی از دبیرستانهای آمریکا با ما تماس بگیرید.

اگر قصد تحصیل در یکی از دبیرستانهای آمریکا را دارید یا والدینی هستید که به فکر تحصیل فرزند خود در یکی از بهترین مدارس دنیا با بهترین سیستم آموزشی هستید، همین امروز با کارشناسان ما در موسسه USPVS تماس بگیرید.

ما از کوکی ها برای ایجاد بهترین تجربه کاربری استفاده می کنیم.
×

ارتباط با پشتیبانی USPVS

×