اطلاعات تماس
ایمیل:
Info@uspvs.com
شماره تماس واتساپ:
+۹۸.۹۳۶.۶۰۶.۳۶۳۲
دفاتر ایران
تهران، خیابان میرداماد، روبروی اداره ثبت شرکتها،
پلاک ۳۴۴، واحد ۲
شماره تماس: +98.21.2227.1553

تبریز، خیابان شریعتی جنوبی، بارون آواک، جنب کوچه کلیسا، پلاک ۳۹
شماره تماس: +98.41.3555.2835
دفتر آمریکا
2372 Morse Ave, Irvine,
CA 92614

شماره تماس: +1.949.385.2703

سیاست حفظ حریم خصوصی برای USPVS

در سایت USPVS.COM، ما به حریم خصوصی شما ارزش قائل بوده و اهمیت حفظ حریم خصوصی را به خوبی می‌دانیم. در یک عبارت کلی و ساده‌تر، ما به حفاظت از اطلاعات شخصی شما متعهد و پایبند هستیم. 

سیاست حفظ حریم خصوصی ما بیانگر این است که چگونه ما اطلاعات را در هنگام بازدید شما از وب‌سایت USPVS.COM جمع‌آوری، استفاده و افشا می‌کنیم. 

شما با ورود و استفاده از سایت ما، تأیید می‌کنید که این متن سیاست حفظ حریم خصوصی را خوانده، درک کرده و آن را تایید می‌کنید. اگر با این سیاست موافق نیستید، لطفاً از ورود به سایت یا استفاده از آن خودداری کنید.

۱. اطلاعاتی که جمع‌آوری می‌کنیم:

۱.۱. اطلاعات شخصی:

ممکن است شما به صورت داوطلبانه اطلاعات شخصی‌تان را ارائه دهید، مانند نام، سن، تحصیلات،  آدرس ایمیل و… که در هنگام تماس با ما یا عضویت در خبرنامه ما ارائه می‌کنید، ما این اطلاعات را جمع‌آوری می‌کنیم.

۱.۲. اطلاعات استفاده:

ممکن است به طور خودکار برخی از اطلاعات در زمان بازدید شما از سایت USPVS جمع‌آوری شوند، مانند: آدرس IP، نوع مرورگری که از آن استفاده کرده‌اید، اطلاعات دستگاه شما، سیستم عامل و صفحات یا محتوایی که در سایت ما با آن تعامل می‌کنید. 

این اطلاعات از طریق کوکی‌ها، نشانگرهای وب و فناوری‌های مشابه جمع‌آوری می‌شوند و بهتر است از قبل این موارد را به خاطر داشته باشید.

۲. استفاده از اطلاعات:

۲.۱. اطلاعات شخصی:

ممکن است از اطلاعات شخصی که به ما ارائه می‌دهید برای ارتباط با شما، پاسخ به پرسش‌های شما، ارائه مشاوره یا خدمات درخواستی، ارسال خبرنامه و یا سایر مواد تبلیغاتی استفاده کنیم.

۲.۲. اطلاعات استفاده:

اطلاعاتی که ما جمع‌آوری می‌کنیم، کمک می‌کنند تا روند‌ها را تجزیه و تحلیل کرده، سایت را اداره کنیم، حرکات کاربران را پیگیری کنیم و اطلاعات جمعیت‌شناختی را جمع‌آوری کنیم. این اطلاعات برای بهبود عملکرد و کارایی سایت ما و بهبود تجربه شما استفاده می‌شوند.

۳. افشای اطلاعات:

۳.۱. ارائه دهندگان خدمات:

ممکن است اطلاعات شما را با ارائه دهندگان خدمات که قابل اعتماد هستند، به اشتراک بگذاریم تا به ما در موارد گوناگونی چون؛ عملیات سایت، انجام فعالیت‌های تجاری و یا ارائه خدمات به شما کمک کنند. 

این ارائه دهندگان خدمات قابل اعتماد بوده و ملزم به حفظ رازداری درباره اطلاعات شما هستند؛ بنابراین نگران نباشید آنها حق استفاده از اطلاعات شما را برای هر هدف دیگری ندارند.

۳.۲. نیازهای قانونی:

ممکن است تحت شرایطی مجبور شویم که اطلاعات کاربران را به دلایل قانونی به مراجع مرتبط ارائه دهیم یا در پاسخ به درخواست‌های معتبر از سوی مقامات عمومی (مانند دستورات قضایی، نهادهای دولتی) یا برای حفاظت و دفاع از حقوق، املاک یا ایمنی کاربرانمان، فاش کنیم.

۳.۳. انتقال تجاری:

در صورت ادغام یا فروش تمام یا بخشی از سایت USPVS، ممکن است که اطلاعات شما نیز در این معامله منتقل شوند؛ البته ما تلاش می‌کنیم  تا حریم خصوصی اطلاعات شما را حفظ کنیم.

۴. امنیت داده:

ما تدابیر امنیتی مطلوبی را برای حفظ حریم خصوصی، صحت و در دسترسی بودن اطلاعات شخصی کاربرانمان اتخاذ کرده‌ایم. با این حال، توجه داشته باشید که هیچ روشی از انتقال اطلاعات اینترنتی یا ذخیره سازی الکترونیکی ۱۰۰٪ امن نیست و ما قادر به تضمین امنیت مطلق اطلاعات شما نیستیم.

۵. پیوندهای شخص ثالث:

سایت ما ممکن است حاوی لینک‌هایی به وبسایت‌های دیگر باشد. ما مسئولیتی در قبال حریم خصوصی و محتوای این وب‌سایت‌ها نداریم؛ بنابراین توصیه می‌کنیم که قبل از ارائه هرگونه اطلاعات شخصی، سیاست حفظ حریم خصوصی این وب‌سایت‌ها را بررسی کنید.

۶. حریم خصوصی کودکان:

سایت ما برای کودکان زیر۱۳ سال چندان مناسب نیست و ما اطلاعات شخصی از کودکان زیر ۱۳ سال را جمع‌آوری یا درخواست نمی‌کنیم. در صورتی که متوجه شویم که به صورت اتفاقی و بدون موافقت والدین، اطلاعات شخصی از یک کودک زیر ۱۳ سال را جمع‌آوری کرده‌ایم، به سرعت آن اطلاعات را حذف خواهیم کرد.

۷. تغییرات در سیاست حفظ حریم خصوصی:

ممکن است این سیاست حفظ حریم خصوصی را در هر بازه زمانی به روز رسانی کنیم؛ بنابراین هر گونه تغییری در سیاست حفظ حریم خصوصی را در این صفحه اعلام خواهیم کرد و توصیه می‌کنیم به طور دوره‌ای این سیاست را بررسی کنید تا درباره جمع‌آوری، استفاده و افشای اطلاعات خود مطلع شوید.

۸. تماس با ما:

در صورتی که سوال یا درخواستی درباره سیاست حفظ حریم خصوصی یا رفتار با اطلاعات شخصی خود دارید، با ما تماس بگیرید. شماره تماس ما در زیر این صفحه نوشته شده است.

ما از کوکی ها برای ایجاد بهترین تجربه کاربری استفاده می کنیم.
×

ارتباط با پشتیبانی USPVS

×