اطلاعات تماس
ایمیل:
Info@uspvs.com
شماره تماس واتساپ:
+۹۸.۹۳۶.۶۰۶.۳۶۳۲
دفاتر ایران
تهران، خیابان میرداماد، روبروی اداره ثبت شرکتها،
پلاک ۳۴۴، واحد ۲
شماره تماس: +98.21.2227.1553

تبریز، خیابان شریعتی جنوبی، بارون آواک، جنب کوچه کلیسا، پلاک ۳۹
شماره تماس: +98.41.3555.2835
دفتر آمریکا
2372 Morse Ave, Irvine,
CA 92614

شماره تماس: +1.949.385.2703

برند Magic Kangen Water

برند Magic Kangen Water

 Magic Kangen Water خود را به عنوان عضو کوچکی از جامعه معرفی می کند که با در نظر گرفتن نیازهای زیست محیطی و امنیت و حفظ سلامتی نسل های بعدی، به طور مستمر بر روی “بهبود کیفیت زندگی” متمرکز است. برند Magic Kangen Water به تولید آب قلیایی می پردازد تا بتواند سهم کوچکی در حفظ منابع طبیعی و صرفه جویی در مصرف انرژی به منظور جلوگیری از گرم شدن کره زمین و جلوگیری از حوادث محیطی داشته باشد. این کمپانی همواره به دنبال بهبود مستمر، تعیین اهداف و مقاصد زیست محیطی است.

بیشتر بخوانید: کلینیک و آکادمی آرایش دائم PARIS

بهبود کیفیت شبکه های اجتماعی

سطح وسیع برقراری ارتباط در شبکه های اجتماعی، سبب شده است تا برندهای موفق بخش عظیمی از حواس خود را بر روی این رسانه ها متمرکز کنند. ارائه اطلاعات در مورد برند و خدمات، معرفی محصولات، تبلیغات و حتی رضایت مشتریان سابق از جمله مواردی است که توجه بسیاری از صاحبان کسب و کار را به خود جلب کرده است.

بنابراین مجموعه مهاجر با داشتن اطلاعات تخصصی در این زمینه به مدیر برند Magic Kangen Water  کمک کرد تا به تولید محتواهای جذاب به خصوص در فضای اینستاگرام بپردازد.

مهاجر با تکیه بر ایجاد فضاهای بصری چشم نواز و ارائه تکنیک های حرفه ای مثل انتخاب کاورها و عنوان های جالب، عکاسی و فیلمبرداری پیشرفته، انتخاب فونت و طراحی های مینیمال برای تولید محتوا کمک کرد تا این برند در چشم مخاطبان نسبت به سایر رقبا متمایز به نظر برسد.

از این رو مجموعه مهاجر با پیاده سازی استراتژی های محتوایی وب سایت، ایجاد بک لینک های مناسب و همچنین برقراری ارتباط با مخاطبان و مشتریان بالقوه توانست تا بر سئو برند تاثیر به سزایی داشته باشد و این مجموعه بتواند در بسیاری از موارد در صفحه اول گوگل و رتبه های نخست قرار گیرد.

تولید محتوای جذاب در بسترهای مختلف

هلدینگ بین المللی تجاری مهاجرتی مهاجر با ارائه استراتژی های مختلف در راستای جلب اعتماد مشتریان به مدیر برند Magic Kangen Water، کمک کرد تا با برقراری ارتباطی موثر و پایدار از طریق تولید محتوای حرفه ای، تا حد زیادی به اهداف خود نزدیک تر شود.

این مجموعه با بررسی وضعیت سایر رقبا و تحلیل عملکرد آنها راهکارهایی را در جهت توسعه کسب و کار از طریق بهینه سازی محتوا، انتخاب کلمات کلیدی مناسب، ارائه اطلاعات کافی در مورد محتواهای تصویری پیشنهاد داد و توانست در مجموع تا حد زیادی تاثیر مثبتی بر فرایند کار این کسب و کار داشته باشد.

عکسبرداری و فیلمبرداری حرفه ای از پروژه

عکس ها، فیلم ها و محتواهای بصری جذاب می توانند به مراتب اثراتی بلند مدت در ذهن مخاطبان ایجاد کنند.

مجموعه مهاجر با انتخاب زاویه صحیح، کادربندی، ترکیب بندی و نورپردازی مناسب برای تولید محتواهای تصویری و ویدیویی توانست تا حد زیادی در برقراری ارتباط با مشتریان Magic Kangen Water موفق عمل کند و آن ها را به درکی درست از نیازهای خود در مورد محصولات این برند برساند.

جذب مشتری از طریق محتوای ویدیویی

تولید و تدوین ویدیو و حتی فعالیت در حوزه های موشن گرافیک به برندها کمک می کند تا نمایه ای پیشرفته تر و حرفه ای تر نسبت به سایر رقیبان داشته باشند و تصویری منحصر به فرد را در ذهن مشتریان ایجاد کنند.

برای انجام این موارد، نیاز به تخصص در این زمینه می باشد. مجموعه مهاجر با داشتن کادری مجرب در این زمینه به مدیر Magic Kangen Water کمک کرد تا از محصولات و روند خود به طور کاملا حرفه ای فیلمبرداری کرده و آنها را در پلتفرم های مختلف در پیش نگاه مخاطبان قرار دهد.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما از کوکی ها برای ایجاد بهترین تجربه کاربری استفاده می کنیم.
×

ارتباط با پشتیبانی USPVS

×