american-flag-wind-min

درباره USPVS

موسسه USPVS با هدف ارائه بهترین خدمات و امکانات  برای مشتریان عزیزی که به دنبال مهاجرت به آمریکا و مهاجرت به کانادا از طریق  ویزای تحصیلی و غیر تحصیلی در  کوتاه ترین زمان ممکن هستند خدمات ویژه‌ای را در نظر گرفته است تا مسیر مهاجرت را برای شما عزیزان آسان تر و    مطمئن تر کند. موسسه USPVS  اطلاعات غنی را در مورد چگونگی اخذ پذیرش از دانشگاه‌های آمریکا و کانادا, نحوه اخذ ویزای تحصیلی آمریکاو کانادا و همچنین ویزای استارتاپ و توریستی کانادا به صورت رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار میدهد تا بتوانند شما دوستان را در این راه به نحوه احسن همراهی کنند. علاوه بر اطلاعات مفیدی که موسسهUSPVS به صورت رایگان در اختیار متقاضیان خود قرار می دهد، میتوانید با دریافت مشاوره رایگان از متخصصین ما در موسسهUSPVS با دیگر خدمات ویژه ای که موسسه USPVS برای دانشجویان پس از ورود به خاک آمریکا درنظر گرفته است نیز آشنا شوید .

موسسه USPVS واقع در آمریکا و ایران  می‌تواند با تمامی دانشگاه‌های معتبر آمریکا و کانادا در ارتباط باشد تا بهترین گزینه‌ها را در اختیار شما عزیزان قرار دهد. همچنین موسسه USPVS  با برقراری ارتباط مستقیم با دانشگاه‌های آمریکا و کانادا میتواند درصد قبولی بالا و امکان دریافت بورسیه را برای شما عزیزان به ارمغان آورد.

 

موسسه USPVS با ارائه کلیه اطلاعات لازم سعی دارد شما عزیزان را در این مهم یاری کند.

 

مهاجرت پروسه ای حساس است که برای اقدام آن بهتر است از راهنمایی و مشاوره با تیمی خبره دریغ نکنید . شرکتUSPVS  به همراه تیمی حرفه ای در آمریکا و ایران و همچنین نمایندگی ۳۰۰ دانشگاه از امریکا می تواند شما را در امر مهاجرت به امریکا و کانادا یاری و همراه و همیار شما باشد .

نظرات مشتریان

همکاران ما

ElCamino-copy-1
Berkeley-College-copy
ba9d3359a1a9fcb35b85459d2515bed3-1
d966fb95708048a87c11b1d973414b11-3